KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145321
nr 1414 5321
Oidentifierad konstnär. Gårdsmotiv, ej signerad. Olja på duk, 20x31, yttermått inklusive ram: 31x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:28:23
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr